fbpx

Zelené Nivy - pezinok

Moderné 3-podlažné bytové domy s pivnicami a výťahmi alebo rodinné domy v radovej zástavbe, zasadené v krásnom prírodnom prostredí.

Otvorené obývacie izby s kuchyňou a jedálňou, francúzske okná a bezbariérové vstupy a najmä nízke prevádzkové náklady novostavby.

V cene bytov sú zahrnuté obklady, sanita a dlažby v kúpeľni, parkety a interiérové dvere.

Zelené Nivy - Pezinok

Mesto Pezinok ponúka všetko čo potrebujete pre bežný život – školy, zdravotnícke zariadenia, služby, úrady, moderné kancelárie a obchodné miesta pre vaše podnikanie.  Pezinok ako okresné mesto je centrom kultúrneho života s celoročnými spoločenskými akciami.

Vizualizácia rodinných domov

Pokojné bývanie v srdci Malokarpatskej vínnej oblasti v sebe spája výhody vidieka, malého mesta a Bratislavy.
Nový obytný komplex je situovaný len 10 km za Bratislavou, v malebnom prostredí vinohradov pri ceste do Limbachu, na okraji pôvabného mestečka Pezinok, ktoré sa pýši bohatou históriou, tradíciami a čulým kultúrnym životom. 

Vy sa pýtate, my odpovedáme

V cene bytov sú zahrnuté obklady, sanita a dlažby v kúpeľni, parkety a interiérové dvere.

L50 vonkajších a 38 vnútorných parkovacích miest s elektromobilitou (D1 a D2).

Výťahy, audiovrátnik na vstupe, systém jednotného kľúča, pripojenie internetu a televízie, solárne panely na ohrev TUV, príprava na chladenie a príprava na vonkajšie žalúzie, digitálne merače kúrenia, rekuperácie.

Do Bratislavy sa autom dostanete za 20 minút. Priamo v lokalite premáva autobusová linka MHD a  na železničnú stanicu Grinava sa dostanete peši za 10 minút. Cesta na Pezinskú Babu vám potrvá 25 minút a na Slnečné jazerá trvá cesta 30 minút.

Detské ihrisko, spoločné zelené plochy, kryté stanoviská odpadkových košov, ukľudnená doprava v celej obytnej zóne, zastávka MHD 50 m. Napojenie na susednú lokalitu pre peších a pre cyklistov.

Stenový murovaný nosný systém
Monolitické železobetónové stropy
Jednoplášťové ploché strechy
Celoplošný fasádny zatepľovací systém s omietkou resp. obkladom

Poskytujeme komplexné realitné a finančné služby

Eva Franzen

manažérka a realitná špecialistka, Broker Consulting, a.s.

“PREVEDIEME VÁS CELýM PROCESOM BEZPEčNE A S ISTOTOU.

nAšIM CIEľOM JE OCHRáNIť VAšE ZáUJMY, VYBAVIť ZA VáS POTREBNú ADMINISTRATíVU A ZAISTIť VáM KVALITNé BýVANIE"

Eva Franzen, Broker Consulting, a.s.

kontaktujte nás

Zavolajte nám alebo nám pošlite Váš kontakt cez kontaktný formulár. Predstavíme Vám ponuku a dohodneme obhliadku.

Broker POINT
Apollo Business Center II.
Prievozska 4/A
821 09 Bratislava,

0905 437 010

eva.franzen@bcas.sk

Vaše osobné údaje použijeme len za účelom odpovede na Vami zaslanú informáciu na vami uvedené kontakty. Neposielame žiadne marketingové informácie, ak nás o to nepožiadate.

Zostaňme v spojení

Pracujem ako finančný a realitný konzultant spoločnosti Broker Consulting, a.s. so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 651 419, Register: Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 4675/B. Broker Consutling, a. s. je samostatným finančným agentom zapísaným v registri vednom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 25983. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Činnosť vykonávam ako realitná špecialistka a podriadený finančný agent Eva Franzen, so sídlom Romanova 3, Bratislava 85102, IČO: 14019990, zapísaným v registri vedenom Národnou bankou Slovenska pod registračným číslom 265404. Registráciu je možné overiť na webovom sídle Národnej banky Slovenska www.nbs.sk.

Všetky práva vyhradené Eva Franzen a Broker Consulting, a.s.